Warning: file_get_contents(http://www.cursbnr.ro/index.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /usr/local/www/apache22/data/www.lami.ro/index.php on line 44
SC Lami Computers Botosani - Retelistica
Oferta
   Descarca oferta xls
   Produse Second Hand
Portabile
   Laptop
   PDA
   MP3/MP4 player
   SmartPhone
   Navigator Auto
Componente PC
   Placa de baza
   Placa video
   Procesor
   Hard disk
   Memorii
   Unitate optica
   FDD
   Carcasa
   Sursa
   Placa de sunet
   TV Tuner
   Cooler
   Accesorii
Monitor
   Monitor
Imprimanta
   Imprimante
   Multifunctionale
   Consumabile
Periferice
   Tastatura
   Mouse
   UPS
   Card reader
   Boxe
   Joystick, volan
   Casti cu microfon
   Webcam
Foto Video
   Camere foto
   Flash disk
   Flash card
Electronice
   Video proiector
Software
   Software
Retelistica
   Retelistica
   Cabluri

Curs USD intern:0
Numar vizitatori: 1127203
Retelistica
Sorteaza dupa: pret | producator | nume Moneda: LEI | USD   TVA: ON | OFF 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>15<< | 16 | 17 | 18 | 19 |

EDIMAX EK-C30C
KVM cable 3.0M EK-08RC / EK-16RC
Pret: 13.56 USD Garantie: -

EDIMAX ET-912MSC+
Media Convertor 10/100BaseTX to 100FX Multi Mode 2KM-SC
Pret: 44.07 USD Garantie: 24 luni

EDIMAX ET-912MST+
100BaseTX to 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST Converter, 2KM
Pret: 44.07 USD Garantie: 24 luni

LINKSYS E1000EE
Linksys E1000 - Wireless-N Router with Cisco Connect
Pret: 55.14 USD Garantie: 24 luni

LINKSYS E2000
Linksys E2000 - Advanced Wireless-N Router, Dual-band selectabil, Gigabit
Pret: 98.87 USD Garantie: 24 luni

LINKSYS E3000
Linksys E3000 - High Performance Wireless-N Router, simultan Dual-Band, Gigabit, port USB
Pret: 165.32 USD Garantie: 24 luni


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>15<< | 16 | 17 | 18 | 19 |
Ai intrebari?
...si IN RATE...
  Copyright © 2006 - 2009 S.C. Lami S.R.L. created by Marius Ciocoiu
Targ auto Cumparatura  Forum Suceava